fbpx

Стол пластичен на расклопување мал Ѕ025905

Бесплатна достава

280 ден

кафеава
крем
розе
светло плава
сива
темно плава
црвена
Исчисти
Compare
Шифра: 593726 Категорија:

 

-стол S 025905

Димензии: В – 27см    Ш – 27см х 23см

Тежина: 1кг

Издржливост: 115кг