fbpx

Стол пластичен ратан среден Ѕ 01342

Бесплатна достава

80 ден

кафеава
крем
светло плава
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 001342 Категорија:

 

Димензии: В – 25см    Ш – 25см х 25см

Тежина: 480г

Издржливост: 100кг

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , ,