fbpx

Стол пластичен со потпирач низок 006150/Stol plsticen so potpirac nizok

Бесплатна достава

440 ден

бордо
крем
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 006150 Категорија:

Димензии: В – 70см    Ш – 35см х 35м

Тежина: 1,8kг

Издржливост: 100кг

БОЈА Color

, ,