fbpx

Стол на преклоп метал со платно 176881/stole metalen so platno na preklop

Бесплатна достава

320 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 176881 Категорија: Tag:

Овој стол на преклопување  е совршен за патувања, излети, риболов, плажа и кампување!

Нашиот стол на преклопување за кампување е совршено решение за брзо и лесно решение за било што.

Практичен и лесен за носење за секаква пригода.