fbpx

Маса за лаптоп работна 25*46*60см на преклопување 8400046

Бесплатна достава

420 ден

белабелакивикивирозерозесветло плавасветло плавацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 8400046 Категорија: Tag:

Оваа маса за лаптоп е погодена за лаптоп од 17 инчи и таблети, и има доволно простор за истегнување на ноезете под маса.

За издржливост, го тестиравме и нема проблем да носи 40кг. 

Мултифункционална маса за лаптоп не е само преносна маса туку може и да ја ставете масата на обична маса и стојте за да работите, ова ќе помогне во ублажување на болките во вратот и рамото.

Но исто така делува како послужавник за појадок или грицки, камп за кампување, лаптоп за кревет за одмор во кревет или штанд за книги / таблети. 

Дизајнот на слотот за таблет го олеснува и удобно поставувањето на мобилните телефони доколку сакате да гледате.

Има слот за чаша на работната површина што нема да дозволи да истурете течност и да направете неред или штета во вашиот дом.

Исто така има мала фиокичка во која можете да си складирате ситни предмети кои ви се потребни и ќе ви бидат на дофат на рака каде и да ја користете масата.

Можете да ги ослободите рацете, а потоа безбедно да уживате во пијалоците на вашиот кревет. Патем, длабочината на држачот за чаши е 3 см.

Преклоплива и пренослива маса за кревет со држач за чаши: Паметното преклопување ги прави нозете да останат рамни, можете да работите каде и да е рамно со својата лесна конструкција,

 

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , , ,