РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Масажер за стапала дрвен/masazer za stapala drven

120 ден

Нема на залиха

ШИФРА: 702328 Категорија
Сподели:
Лесен и удобен за употреба, овој уникатен масажер содржи десет дрвени шипки за валјаци кои се одлични за ослободување од стрес и релаксација.
Овој масажер за валјаци врши притисок врз сите основни точки на стапалото, продирајќи во тврдите и уморни мускули и опуштајќи ги.
Дизајниран е врз основа на античкиот принцип на рефлексологија. 
Тој е доволно голем и за двете нозе, но исто така е компактен за лесно складирање или носење во мала торба.
 Може да се користи кога работите на биро, гледате телевизија или едноставно се релаксирате на каучот.


 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Масажер за стапала дрвен/masazer za stapala drven

120 ден

Нема на залиха

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД