fbpx

Maсажер за стапала

Бесплатна достава

120 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 702328 Категорија:
Лесен и удобен за употреба, овој уникатен масажер содржи десет дрвени шипки за валјаци кои се одлични за ослободување од стрес и релаксација.
Овој масажер за валјаци врши притисок врз сите основни точки на стапалото, продирајќи во тврдите и уморни мускули и опуштајќи ги.
Дизајниран е врз основа на античкиот принцип на рефлексологија. 
Тој е доволно голем и за двете нозе, но исто така е компактен за лесно складирање или носење во мала торба.
 Може да се користи кога работите на биро, гледате телевизија или едноставно се релаксирате на каучот.