fbpx

Maсажер за тело

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: орт-2400 Категорија:
Може да се користи за нега на лице и тело за да се спречи стареењето. 
Затегнете го вратот затегнете лабавата кожа на рацете, градите, стомакот, бутовите и задникот. 
Постојаната употреба може да помогне во подобрување на еластичноста на кожата, зголемување на циркулацијата на крвта и мазни фини линии.
Користете малку масло за масирање или лосион за да мазна масажа.
Изработено од нерѓосувачки челик.