fbpx

Машинка за мелење 10см

Бесплатна достава

750 ден

Compare
Шифра: 707231 Categories: , Tag:

Повеќенаменска рачна машинка за мелење на месо и варен зеленчук и овошје. Ви овозможува најбрзо и најефикасно приготвување на мелено месо, сосови, и сокови. Се поставува на маса или друга подлога со помош на прицврстувач на дното кој овозможува голема стабилност и лесно користење на машинката. Искористете ја и за подготовка на вашата омилена зимница.

Спецификации на производот:

Состав: нерѓосувачки челик.

Димензии:

-должина 28cm;

-ширина 21,5cm.