fbpx

Машинка за мелење / Алуминиум

Бесплатна достава

1.300 ден

Compare

Повеќенаменска машинка за мелење изработена од високо-квалитетен алуминиум. Оваа рачна машинка за мелење на месо и секаков вид на варен зеленчук ви овозможува најбрзо и најефикасно приготвување на разновидна храна. Се поставува на маса или друга подлога со помош на прицврстувач на дното кој овозможува голема стабилност и лесно користење на машинката. Искористете ја за подготовка на вашата омилена зимница.

Спецификации на производот:

Состав: алуминиум, нерѓосувачки челик, дрво.

Димензии:

-должина 28cm;

-ширина 21,5cm.