fbpx

Maшинка за мелење зачини

Бесплатна достава

260 ден

Compare
Шифра: 729271 Категорија:
Преносна рачна мелница за бибер и сол од не'рѓосувачки челик
Иновативната мелница за бибер дава зачин со брзина и леснотија,притиснете го горниот дел за мелење на едноставен начин на работа со една рака
Погодно за мелење бибер, пченка, семе од синап, сол и друг зачин од мала големина
Оригинален сет за мелење пумпа и мелење сол и бибер.