fbpx

Машинка за сос Мала пвц 24*15см 000672

Бесплатна достава

1.400 ден

Compare
Шифра: 000672 Categories: , Tag:

Класична мала рачна машинка за мелење и цедење на варени домати. Може да се користи и за цедење на секакви видови варен зеленчук или овошје, како и за подготовка на бебешка храна.
Лесно се поставува поради нејзината гумена подлога која и овозможува голема стабилност.

Спецификации на производот:

Состав: PE пластика, нерѓосувачки челик;

Димензии:

-должина 23.5cm;

-ширина 15cm.