Машинка за сос / Мини

Бесплатна достава

330 ден

Compare
Шифра: 544653 Categories: ,

Соковник за цедење на домати кој е идеален за подготовка на сос, домашен кечап, супа од домати, и домашен свеж сок. Оваа машинка едноставно но практично Ви овозможува одделување на лушпите. Се состои од неколку делови кои лесно се поставуваат и уште полесно се чистат. Се поставува на маса или подлога со помош на прицврстувач на дното на машинката.

Спецификации на производот:

Состав: PE – пластика, нерѓосувачки челик;

Димензии:

-должина 30cm

-ширина 25cm