fbpx

Машинка за сос 35*27см Мултифункционална метал /пластика 736649

Бесплатна достава

1.350 ден

Compare
Шифра: 222565 Categories: , Tag:

Мултифункционална машинка за цедење на зеленчук и овошје идеална за подготовка на сос, домашен кечап, и домашен свеж сок. Оваа машинка едноставно но практично Ви овозможува да го направите највкусниот сок за само неколку минути. Се состои од неколку делови кои лесно се поставуваат и уште полесно се чистат. Се поставува на маса или подлога со помош на прицврстувач на дното на машинката.

Спецификации на производот:

Состав: пластика, нерѓосувачки челик

Димензии:

-должина 35cm;

-ширина 27cm.