fbpx

Мерник за алкохол од нерѓосувачки челик со двојна глава, за ресторан, бар, домашен бар

Бесплатна достава

119 ден129 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: , ,
Изработен од нерѓосувачки челик
Дизајн со двојна глава, може точно да ја измери количината на течност
Овозможува прецизно да ги измерите состојките, да заштедите време и енергија, да создадете совршен коктел пијалок.
Погоден за дома, бар, забава, ресторан итн.

Избери литража

20/40ml, 25/50ml