РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Сталажа пластифициран Метален држач организер полица / Stalaza metal organizer zakacuvanje plahar plahar727616

199 ден

ШИФРА: 727616 Категории , , Ознаки: , , ,
Сподели:

Плакар Метална полица Организатор Десктоп висечки мрежа корпа жица полици

Спецификации:

Изработена од силна железна жица, корпата е издржлива и цврста во форма.

Со дизајнот на куката, лесно е да се закачи и симнува.

Погоден е за кабинети, бироа, плакари и сл.

 

Име на ставка: Кошница за складирање

материјал: железо

Количина: 1 единица

Карактеристики: Лесно се инсталира, мрежа, голем капацитет, силен, виси

Големина : 30cm x 24,5cm x 10cm

Поради разликата во поставките на светлината и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликите.

Дозволете мала разлика во димензиите поради различното рачно мерење.

 

Пакетот вклучува:

1x корпа за складирање

Димензии 30 × 25 × 10 cm
Боја

Црна, Бела

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа пластифициран Метален држач организер полица / Stalaza metal organizer zakacuvanje plahar plahar727616

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД