Метална саксија со рачки 13х20см

Бесплатна достава

220 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 59197 Категорија: Tag:

Метална саксија за цвеќиња погоден за внатрешна и надворешна употреба.

Оваа практична саксија може да се користи и како висечка саксија  благодарејки на рачките, исто така можете да ја користите и за складирање предмети.

Оваа метална саксија е совршена декорација за вашиот дом и градина организирајте си ги предметите така што нема да бидат расфрлени или пак засадете цвеќе.

Се што треба е  да се определите за која намена ќе ја користете вашата метална саксија со рачки.

Рачките се високо издржливи на товар така што нема потреба од грижа дека ќе се уништат.

Со додатокот на рачки оваа саксија е лесно пренослива така што ќе можете да ја транспортирате каде и да посакате со леснотија.

Прекрасен моден додаток кој прилега на скоро секаков амбиент.

Совршен за декорирање ресторани,кафе објекти,градини,канцеларии,домови итн.

М