fbpx

Метална тенда на расклопување 3х3 бела 72148/metalna tenda na rasklopuvanje

Бесплатна достава

3.499 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: Б72148 Categories: , Tag:

Материјал:метал/полистер

Доколку сакате да поминувате повеќе време во вашиот двор или сакате да ја заштитите вашата забава од дожд или сонце, тенда со метал е совршеното решение за вас.

Погодна е за во двор, тераса, кафе барови и ресторани.

Погодна е за во двор, тераса, кафе барови и ресторани.

Едноставна е одржување, декоративна и функционална, ви овозможува удобност и приватност,а додава и елеганција во екстериерот.

Блокира 99% од УВ зраците

Брзо и едноставно лесно за поставување

Идеален за секаква употреба, како што се мали бизниси, настани на отворено, кампување, излети и забави, спортски настани, табели за уметност и занаетчиство; плажа, базен, патио, градина итн.