Метална тенда на расклопување 3х3 сина

Бесплатна достава

3.800 ден

Compare
Шифра: с72148 Categories: ,

Материјал:метал/полистер

Доколку сакате да поминувате повеќе време во вашиот двор или сакате да ја заштитите вашата забава од дожд или сонце, тенда со метал е совршеното решение за вас.

Погодна е за во двор, тераса, кафе барови и ресторани.

Погодна е за во двор, тераса, кафе барови и ресторани.Брзо и едноставно лесно за поставување

Едноставна е одржување, декоративна и функционална, ви овозможува удобност и приватност,а додава и елеганција во екстериерот.

Брзо и едноставно лесно за поставување.Блокира 99% од УВ зраците

Идеален за секаква употреба, како што се мали бизниси, настани на отворено, кампување, излети и забави, спортски настани, табели за уметност и занаетчиство; плажа, базен, патио, градина итн.