fbpx

Едноставен начин да блесне вашиот простор во новогодишен сјај

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

950 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 717086 Категорија:

Материјал: алуминиум

Големина: 10,5x9x5cm

светло: Зелена/црвена

Напон: AC 110-240V

Фреквенција: 50 ~ 60Hz Излез: 5V, 1A