РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Мини Ласер

950 ден

Едноставен начин да блесне вашиот простор во новогодишен сјај

ШИФРА: 717086 Категорија
Сподели:

Материјал: алуминиум

Големина: 10,5x9x5cm

светло: Зелена/црвена

Напон: AC 110-240V

Фреквенција: 50 ~ 60Hz Излез: 5V, 1A

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мини Ласер

950 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД