Модерен порцелански филџан

Стилизирано уживање со секоја голтка…

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

380 ден

Compare
Шифра: А2539 Категорија:

Должина: 25см

Ширина: 16 см

Капацитет: 300 мл