Филџан порцелан лукс со голема тасна и лажица

Стилизирано уживање со секоја голтка…

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

380 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: ,

Должина: 25см

Ширина: 16 см

Капацитет: 300 мл

Димензии 16 × 25 cm
Избери модел

филџан лукс крем, филџан лукс плав, филџан лукс розе, филџан лукс сив