fbpx

Модла срце

Бесплатна достава

140 ден

Compare
Шифра: 4514001 Категорија:
  • Нелеплив калап идеален за печење во форма на срце.
  • Рамномерно ја дистрибуира температурата.
  • Изработено од квалитетен лим со тефлон слој.
  • Специјална обвивка спречува лепење и горење на храната.
  • Лесен за употреба и одржување.
  • Не ја сечете храната директно во садот.