fbpx

Модли за колачи

Бесплатна достава

300 ден

Compare
Шифра: 177461 Categories: ,

Димензии: 34см х 25см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…