Модли за колачи/modli za kolaci

Бесплатна достава

70 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: ОРТ1757А Categories: ,

Димензии: 20см х 10см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…