Модли за колачи селиконска/modla kolaci selikonska

Бесплатна достава

79 ден

Compare
Шифра: OPT2586A Categories: ,

Димензии: 20см х 10см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…