fbpx

Модли за колачи/modli za kolaci

Бесплатна достава

120 ден

Compare
Шифра: 514192 Categories: ,

Димензии: 29см х 17см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…