fbpx

Модли за колачи

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: 722210 Categories: ,

Димензии: 33см х 25см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…