fbpx

Модли за колачи

Бесплатна достава

150 ден

Compare
Шифра: OPT2700 Categories: ,

Димензии: 28см х 18см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…