fbpx

Модли за колачи

Бесплатна достава

70 ден

Compare
Шифра: 717827 Categories: ,

Димензии: 21см х 11см

Mатеријал: Силиконска гума

Производот е флексибилен и лесен за складирање.

Прилагодени колачи за сите! Печете различни домашни десерти…