fbpx

Модли за колачиња

Бесплатна достава

220 ден

Compare
Шифра: 004801 Категорија:
Мултинаменска употреба: Алати за печење торти совршено ги красат вашите колачи и колачиња.
Лесен за употреба: Овој комплет за украсување торти е лесен за употреба за деца и возрасни.
Искуство Не е потребно искуство: Секој може да ги искористи овие високо квалитетни алатки за печење за да направи торти со професионален изглед! 
Овој комплет за украсување торти ви помага да направите убави колачи дома за секоја пригода.
Неколку предности: Површината на алатите е многу мазна, лесна за чистење и издржлива.