РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Модли за ориз и колачи/modli za oriz i kolaci

80 ден

ШИФРА: 470466 Категорија
Сподели:
Оваа алатка има исклучително робусна и корисна структура, е направен од пластика што не му штети на здравјето.

Ќе ги воодушевите вашите гостите со оваа алатка за ориз и алва што ќе ги направи вашите десерти послатки, а солените вкусни.

Димезнии:95мм

 
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли за ориз и колачи/modli za oriz i kolaci

80 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД