fbpx

Модли за ориз и колачи

Бесплатна достава

80 ден

Compare
Шифра: 470466 Категорија:
Оваа алатка има исклучително робусна и корисна структура, е направен од пластика што не му штети на здравјето.

Ќе ги воодушевите вашите гостите со оваа алатка за ориз и алва што ќе ги направи вашите десерти послатки, а солените вкусни.

Димезнии:95мм