fbpx

Мрежа за пеглање

Бесплатна достава

60 ден

Compare
Шифра: 729134 Категорија:

Мрежата за пеглање се употребува за убаво испеглани алишта без брчки исто така со оваа мрежа

никогаш повеќе нема да ги загорете вашите алиштата.

Се што треба да направите е да ја ставете мрежата врз парчето облека кое ќе го пеглате

и пеглајте како и обично без грижа.

Димензии:60см х 40см

 

Последно прегледани производи