fbpx

Мрежен капак за храна – пикник/mrezen kapak za hrana

Бесплатна достава

169 ден

Compare
Шифра: бап106 Категорија: Tag:

✔️ Направени да стојат во природа – Овие мрежни навлаки за храна се грубо изградени да траат со издржлив нето екран што ќе трае долго време дури и со редовна употреба.
✔️ Чувајте ја безбедноста на вашата храна – бидете сигурни дека вашите вкусни деликатеси ќе останат безбедни за јадење бидејќи ја заштитувате храната од досадни муви и комарци, бубачки и инсекти што ползат и паѓаат лисја само кога ги користите овие мрежни навлаки за храна.
✔️ КОРИСТЕТЕ БЕСПЛАТНО БЕЗБЕДНОСТ – Без разлика дали е вечер за скара, или пикник на отворено или која било друга активност поврзана со храна на отворено, овие навлаки за храна на отворено ќе ве расположат уживајќи во секој залак и џвакање на вашата храна, бидејќи можете да ги покриете и откриете оброците без стрес.
✔️ 100% ЗАГАРАНТИРАНА ЗАШТИТА  – Овој шатор за покривање храна е дизајниран со фенси дно за да обезбеди дополнителна заштита на вашите деликатеси со висок вкус, така што секој ќе ја почувствува миризливата арома од вашите вкусни оброци бидејќи никакви муши или инсекти никогаш не можат да ја загадат вашата храна .