РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Организер за алишта за во плакар платнен 56см х 13см х 30см со пет прегради 102884 / Organizer za alista vo plakar

259 ден

ШИФРА: 102884 Категорија
Сподели:
  • Овој организатор за висечка облека е составен од висококвалитетна ткаенина од бамбус.
  • Прицврстувачите со кука и јамка висат на шипки и шипки од плакарот.  пространи полици ги одржуваат работите без неред, уредни и уредни.
  • Со овој висечки организатори на плакарот чувајте ги кошулите, џемперите и другите додатоци без мирис и без молци
  • Дебелиот картон на гардеробата за закачување го одржува организаторот на полицата цврст и исправен. Брзо се преклопува. Рачка за носење наоколу.
  • Димензии: 56см х 13см х 30см

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за алишта за во плакар платнен 56см х 13см х 30см со пет прегради 102884 / Organizer za alista vo plakar

259 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД