fbpx

Организер за алишта за во плакар 80см х 24см х 28см со пет прегради 102883

Организирајте го вашиот плакар, заштедете простор…

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

280 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 102883 Категорија:

Димензии: 80см х 24см х 28см