fbpx

Мултифункционален држач за четка, џогер, метла 726461

Бесплатна достава

119 ден

Compare
Шифра: 726461 Categories: , , Tags: , , ,
✅ Малиот, но моќен држач за четка, џогер ќе ви помогне да имате уреден дом. Задоволете ги вашите потреби за складирање и организација
✅ Држачот за четка е направен од ПВЦ материјал, водоотпорен и издржлив за многукратно влечење
✅ Добар додаток за бања: добра алатка за средување на вашата куќа. Ви помага лесно да ја складирате вашата четка, џогер, метла и други алатки за чистење на бања, кујна, гаража, канцеларија итн.
✅ Овој држач за четка, џогер може да се прицврсти на која било мазна и рамна површина како што се керамички плочки, огледало, ѕидови за бојадисување, дрво, пластика, метал, стакло и други површини.