fbpx

Нож за лупење со канта за отпадоци 404079

Бесплатна достава

100 ден

Compare
Шифра: 404079 Categories: , Tag:

1. Функција за складирање: Овој производ е нож со канистер заскладирање; преработената кора од зеленчук и овошје може да се чува директно и да се отсрани од садот за складирање
2. Остро сечило: лесен за употреба, мазен пилинг, заштедува време и напор; изработен од материјал од не’рѓосувачки челик, траен;
3. Оригинален дизајн: Производот има посебен дизајн, кој лесно може да се расклопи и рециклира;
4. Ергономски дизајн: Рачката е дизајнирана според ергономскиот принцип, кој е удобен за зафат и има ефект на лизгање; исто така може да избегне оштетување кога се користи;
5. Материјали за заштита на животната средина: користењето на најновата ПП пластика, заштитата на животната средина и здравјето, не предизвикува штета на човечкото тело;

Стандардниот чистач на зеленчук лесно може да излупи тврд зеленчук и овошје; пилерот за лупење може да исече зеленчук во форма на ленти, што е многу погодно за салати, украси за тестенини итн. Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик и висококвалитетна ABS пластика, овозможувајќи им лесно да се справат со ударите и свиоците без никакви проблеми. Рачката на Peelers for Kitchen обезбедува удобен и нелизгачки зафат дури и кога е влажна. Тенката фигура е лесна за носење. Дозволете му на вашето семејство да ужива во овошјето во кое било време и каде било.

Одличен подарок за семејството, пријателите и колегите!

https://fb.watch/6mZqUx1101/