fbpx

Сталажа мултифункционана 50-70см*39см*26см организер 2102П2

Бесплатна достава

560 ден

Compare

Карактеристика:
Компоненти конструирани со издржлива, бела пластика отпорна на висок удар.
Проширувачките челични цевки се поставуваат во размер со големина од 50 до 70 см.
Вклучува пластични полици што можат да бидат конфигурирани и прилагодени околу водоводот под мијалникот.
Максимизирање на достапниот простор за складирање на вашите работи.
Практично организирање средства за чистење и други додатоци во вашиот дом.
Полиците за складирање се совршени за организирање простори  во кујна, бања, дневна, претсобле или гаража.
Лесно се инсталираат, не е потребно алат за склопување.
Спецификација:
Применлив простор: кујна, бања, спална соба, дневна соба …
Еколошки материјали
Број на нивоа: Две
Боја: Бела/метал
Материјал: ABS пластика и не’рѓосувачки челик
Димензии: 36-70см x 39-27см

https://fb.watch/6hHmV9qSM3/