РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Држач подвижен за машина/фрижидер метален 103014

850 ден

-Материјал-не’рѓосувачки челик
-Должината и ширината може да се прилагодат за да одговараат на различни големини на апарати за домаќинство.
-4 тркала кој имаат рамномерна распределба на тежината
-Тркалата може да се заклучат за да се запре движењето
-Максимален товар: 200KG

ШИФРА: 103014 Категорија
Сподели:

 

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач подвижен за машина/фрижидер метален 103014

850 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД