fbpx

Држач подвижен за машина/фрижидер метален 103014

-Материјал-не’рѓосувачки челик
-Должината и ширината може да се прилагодат за да одговараат на различни големини на апарати за домаќинство.
-4 тркала кој имаат рамномерна распределба на тежината
-Тркалата може да се заклучат за да се запре движењето
-Максимален товар: 200KG

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

850 ден

Compare
Шифра: 103014 Категорија: