fbpx

Мултифункционална прскалка за црево

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 102682 Категорија: Tag:

Ако ви треба мулти-функционална млазница за црева за наводнување и чистење околу вашиот дом, EZ Jet Water е совршен избор за вас.

„EZ Jet Water Cannon“ има 8 вградени млазници и распрснува нечистотија  од тротоари, патот и скали додека нежно ги наводнува градинарските растенија.

Доаѓа со диспензерот за сапун; прави двојна акција. Може да се користи и за издавање ѓубрива!

Совршен за перење: олуци, прозорци, надворешни работи во куќата, автомобили, чамци, тротоари, скали и лизгачки врати.

Тежок комерцијален квалитет и ќе трае со години и години.

Се одликува со комора за детергент што автоматски ги меша вашите омилени течни сапуни, средства за чистење или восоци;

можете да го измиете и наскамите автомобилот за само неколку минути со помалку проблеми.

Ниту една задача не е премногу тешка за EZ Jet Water Cannon! Земете го вашиот сега!