fbpx

Мултифункционална вакум пумпа+6 вакум кеси за храна

Бесплатна достава

680 ден

Compare

Опис:
Висок квалитет

Име на производ: Мултифункционална мини вакумска пумпа

Боја: Сина

Материјал: Метал + Пластика

Големина: 2,87 * 1,5 инчи

Работна температура: -20 ° C — 60 ° C

Комплет (1 електрична пумпа + 2 големи вреќи + 4 мали торби)

Спречува појава на мувла и бактерии и ги одржува хранливите состојки непроменети, а храната е свежа 5 пати подолго без воздух, заштедувајќи пари на долг рок. Заштедете повеќе простор во фрижидерот, направете сè да е уредно и на свое место. Можете да чувате вредни предмети како накит, антиквитети, слики, важни документи, облека (со поголеми торби), чувајте ги набавките за дома, пикник или патување.

Пакетот вклучува:
1 X Електрична пумпа
2 X Големи вреќи
4 X Мали вреќи