fbpx

Мултинаменска вангла ренде

Бесплатна достава

380 ден

Compare
Шифра: 638070 Категорија: Tag:

Мулти-функционален секач за зеленчук. Предметот е способен и за сечење и за миење зеленчук.
Има 5 типа додаток за сечење што може да исече, исецка, па дури и да изренда зеленчук според соодветноста.
Вклучува и рачен резач. Покрај тоа што е за сечење, таа сама по себе е корпа за перење што може да се користи за миење и плакнење на зеленчук воопшто.
Повеќенаменска употреба Секач за зеленчук за влажна корпа 5 Додатоци за сечење 1 Рачен резач погоден за режење, сечење и рендање
Може да го миете и исплакнете вашиот зеленчук