fbpx

Сталажа метална 20*25*30см мултинаменски организер на закачување 102990

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 102990 Categories: , Tag:

Материјал:метал

Може да ги поставите и да ги закачите под шалтер каде било, како што се шкаф,бајна, кујна, полица за книги, канцелариско биро, дури и гардероба.

Пробајте го во плакар, спална соба, бања, перална или помошна просторија, занаетчиска соба, муллишта, канцеларија во домот, игротека, гаража и повеќе.
РЕШЕНИЕ ЗА ОРГАНИЗАТОР PRFECT FIT: Решение за складирање и организирање на модерни кујни и оставата.

ПОВЕЌЕ УПОТРЕБА: Класичен дизајн со отворена жица нуди просторно и практично складирање за секоја просторија во вашиот дом;

Користете ја оваа повеќенаменска корпа каде и да ви треба за да додадете складирање и да се организирате

Долниот дел обозможува цедење, нема да собира вода доколку оставате водени предмети бо кошницата.