fbpx

Подметач гумиран 125см х 45см нелизгачка 803940

Бесплатна достава

140 ден

белабелабордобордожолтажолтазеленазеленакафеавакафеавакивикивикремкремлилалилапртокалпртокалрозерозесветло плавасветло плавасивасиватемно плаватемно плаватеркизтеркизциглациглацрвенацрвенацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 803940 Categories: , Tag:

Достапни во повеќе бои.

Овие подлоги штитат од гребнатини, дамки, нечистотија и е изработена од не лизгачки материјал ! ! !

Бојата и дизајнот на подлогата се за пофалба и изгледа многу привлечно и елегантно и ќе ја подобрат убавината на вашиот фрижидер, на вашата кујна и секаде во вашиот дом или автомобил.

Овие не лизгачки подлоги се многу корисни и повеќенаменски.