fbpx

Ноќна ламба ф25*50см со дрвени нозе 21614

➡🔴РЕТРО ЛИМИТИРАНА ПОНУДА🔴⬅️

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

699 ден

бела
зелена
кафеава
крем
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 21614 Categories: ,

Најлесен и најдиректен начин за да го вклучите безвременскиот стил во домашното окружување е ноќната ламба… Боја по ваш избор, модерен дизајн..