fbpx

Ноќна ламба со дрвени нозе 150см*40см 018490

➡🔴РЕТРО ЛИМИТИРАНА ПОНУДА🔴⬅️

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

899 ден

зелена
кафеава
крем
лила
сива
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 018490 Categories: ,

Најлесен и најдиректен начин за да го вклучите безвременскиот стил во домашното окружување е ноќната ламба… Боја по ваш избор, модерен дизајн…

Димензии на тело: 120см

Димензии на абажур: 20см х 40см

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ноќна ламба со дрвени нозе 150см*40см 018490”