fbpx

Новогодишни Лед Светилки

Новогодишните светилки неопходен декор за празниците…

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

600 ден

Compare
Шифра: 881929 Категорија:

Лед Мрежа

Димензии 2х2м

Бои..Бела и  Жолта