fbpx

Ножница – Nirosta Fakelmanm

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: 481533 Категорија: Tag:

-Нож од не’рѓосувачки челик

-Пластична рачка што не се лизга

-Неопходен за секое домаќинство

-Од познатиот и веќе докажан германски бренд Fakelmann!