Ножница со отварач за шише, конзерва и глето

Бесплатна достава

320 ден

Compare
Шифра: 218122 Категорија:

– Кујнски ножици опремени со отворач за шишиња, конзеви и глето.

– Со мек зафат (Рачката е мека и удобна во раката).

– Материјал за ножеви за ножици од не’рѓосувачки челик кој е остар и совршено сече.

– Изработени од квалитетни материјали од германски стандард.