fbpx

Ножница со отварач за шише

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 481335 Категорија: Tag:

– Кујнски ножици опремени со отворач за шишиња.

– Со мек зафат (Рачката е мека и удобна во раката).

– Материјал за ножеви за ножици од не’рѓосувачки челик кој е остар и совршено сече.

– Изработени од квалитетни материјали од германски стандард.